O mnie

LenkaNazywam się Lena Dapczyńska.

Urodziłam się i wychowałam w Sosnowcu, skąd pochodzi moja rodzina. Tutaj uczyłam się, zdobyłam zawód i poznawałam świat.

Jestem szczęśliwą mamą dwojga dorosłych już dzieci – Weroniki i Jacka. Moja duma wielka i radość.

Jestem posiadaczką kilku kotów i psa rasy żadnej. Koty tego samego są pochodzenia 🙂 Zdobyte tu i ówdzie, niektóre same mnie znalazły.

Co lubię 🙂

Kwiaty, niebo, słońce, lubię żeglować, nurkować, jazdę konną.

Jabłecznik na gorąco i gorące maliny z lodami 🙂

Lubię życie.

Z wykształcenia jestem Opiekunem Medycznym, dziś również Mistrzem Bioenergoterapii i Naturopatą (zaświadczenie MEN). Zajmuję się medycyną bioenergetyczną, kierunkiem mało jeszcze znanym.

W latach 2015-2018 miałam zaszczyt pełnić funkcję Podstarszej Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów, założonego i prowadzonego przez Mistrza Naturopatii Grzegorza Halkiewa.
Od lipca 2015 roku do grudnia 2017 roku byłam jednym z wykładowców na Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata.

Za mną wiele lat nauki oraz doświadczeń w różnych technikach.

Praca z energią towarzyszy mi od zawsze – od dziecka zbyt małego aby mogło zrozumieć co trzyma w dłoniach. By mogło zrozumieć, że czasami w dłoniach ma się życie i spokój, mądrość dawania i brania, pragnienie i tęsknotę, aby czasami zatrzymać ulatujące komuś chwile.

Tak zaczęła się przyjaźń z ludźmi chorymi, odchodzącymi, z dziećmi na oddziałach szpitalnych i w pieleszach już domowych. Przez wiele lat biegałam między hospicjum, szpitalami, domami dając tyle ile dać mogłam. Dziś mogę z dojrzałością powiedzieć, że każda chwila przy Was jest warta drogi jaką wybrałam. Dziś każdy wywalczony uśmiech jest cudem, który uczy mnie pokory. Wiele jeszcze przede mną.

Jestem na to gotowa.

Lena

WhatsApp Image 2020-08-20 at 21.05.14

JEDNO ŻYCIE
(Magda)lena Dapczyńska

Wyszeptane – Przyjacielu mój – (Magda)lena Anna Dapczyńska, wyk. Michał Zator

Wyszeptane – Aniele mój – (Magda)lena Anna Dapczyńska, wyk. Michał Zator

barwy życia

magda_logo-1