Gabinet

Zapraszam do mnie 🙂
Adres gabinetu:
Sosnowiec
ul. Wojska Polskiego 219a
parter
tel. 508-294-677
Telefon obsługuje Pani Weronika

Prosimy o kontakt SMS-owy!

Aktualne terminy: lipiec 2023
Koszt wizyty: 270 zł

Przy zapisywaniu się na wizytę prosimy o wstępne określenie, z czym się zgłaszacie. To istotne ze względu na Wasz komfort.
Prosimy o informację, jeśli jesteście zmuszeni odwołać wizytę, maksymalnie dzień przed umówionym terminem. W przypadku niepojawienia się na wizycie lub odwołania jej w tym samym dniu należy pokryć jej koszt, ponieważ na wcześniejszy termin czekają ludzie często w ciężkim stanie. Trzy dni wcześniej przychodzi elektroniczna przypominajka, na którą należy odpowiedzieć SMS-owo w celu potwierdzenia wizyty. W przypadku braku potwierdzenia wizyta zostaje anulowana.
Ponieważ terminy są odległe, mogą one ulec zmianie z przyczyn niezależnych.
Prosimy również o cierpliwość, zawsze odpowiadamy na SMS-y i telefony.
W niedzielę oraz święta telefon jest nieczynny.
W przypadku zmian proszę wysyłać SMS na numer 508-294-677.

DOJAZD do Sosnowca komunikacją miejską
Z dworca PKP w Sosnowcu bezpośrednio pod gabinet dojadą Państwo tramwajem numer 26aktualnie torowisko jest rozkopane, w zamian za tramwaj jeździ autobus o numerze 926 po tej samej trasie!

Wsiadamy na przystanku Sosnowiec (teraz Sosnowiec Dworzec Główny) w stronę Mysłowic i (po ok. 17 minutach) wysiadamy na 11 przystanku – Dańdówka Osiedle, przechodzimy na drugą stronę ulicy i jesteśmy na miejscu 🙂
Dworzec PKS znajduje się kawałeczek dalej, stamtąd bardzo prosto dojdziemy na przystanek, który się znajduje przy centrum handlowym Plaza – Sosnowiec Wspólna i wysiadamy na 10 przystanku.
Z Katowic nie dojedziemy do gabinetu jednym środkiem komunikacji miejskiej, ale droga nie jest skomplikowana. Z dworca PKP/PKS, które są zaznaczone na zdjęciu z podpisem „Katowice” idziemy na przystanek Aleja Korfantego.
Tam mamy dwie opcje. Wsiadamy do zielonego autobusu PKM Jaworzno J lub E, każdy z nich jeździ co godzinę (bilet kupujemy w automacie, który znajduje się w autobusie), jest to przystanek końcowy i początkowy, więc nie da się wsiąść w złym kierunku; lub do dowolnego busiku, który jedzie w stronę Jaworzna (kursują co 10/15 minut) i wysiadamy na przystanku Sosnowiec Niwka Kościół.
Sam przejazd planowo powinien zająć ok 25-30 minut, ale należy liczyć się z dużymi korkami w godzinach szczytu.
I stamtąd też mamy dwie opcje. Z tego samego przystanku możemy wsiąść do autobusu numer 18 w kierunku Tworzeń Huta Katowice, wysiadamy na 4 przystanku – Dańdówka Osiedle lub do autobusu 926, który tymczasowo zastępuje tramwaj, w kierunku Milowice Pętla, wysiadamy na 4 przystanku – Dańdówka Osiedle.
Proponujemy podróż tramwajem, gdyż kursuje on co 13 minut, w przeciwieństwie do autobusu, który jedzie raz na godzinę.

Do zobaczenia 🙂

magda_logo-1